4114 Altarljusstakar
Ett par, mässing. Höjd: 77 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 januari 2022 -
9164 Altarljusstakar
ett par, barockstil, mässing, nutida. Höjd: 78 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 5 april 2021 -
4066 Altarljusstakar
ett par, barockstil, mässing, nutida. Höjd: 61 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 11 januari 2021
6079 Altarljusstakar
Ett par, plåt. Höjd: 60 cm, 1900-talets andra hälft
Såld: 500 kr
Såldes den 21 september 2020 -
3036 Altarljusstakar
ett par, Barock. Höjd: 46 cm
Såld: 12.500 kr
Såldes den 29 juni 2020 -
5112 Altarljusstakar
Ett par, brons, Tidigt 1900-tal. Höjd: 58 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 24 februari 2020
3163 Altarljusstakar
ett par, Tenn, 1951. Höjd: 25 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 februari 2020 -
5594 Altarljusstakar
Ett par, mässing. Höjd: 44 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 juli 2019 -
8055 Altarljusstakar
ett par. Höjd: 42
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 april 2019